Döntetlenek hétvégéje

Létrehozás: 2022. Oct. 03. - 11:20

Döntetlenek, és az értük járó egy pont játszották a főszerepet a hétvégén a megyeiben játszó felnőtt csapatainknál.

Tapolcán léptek pályára a férfiak az I. osztályban, ahol győzelmet szalasztottak el. Igaz, a hazaiak a 17. percben vezettek még, de utána a 19. percben Király Lajos góljával egyenlítettek. A második játékrészben az 55. percben Keller Tamás találatával mér az előny a devecserieknél volt.

Sajnos a játék utolsó percei már nem a mienk volt, hiszen a 78., majd a 81. percben a tapolcaiak megfordították az állást. A hosszabbításban sikerült kiegyenlítenünk Ménes Balázs góljával.

Devecser a megyei I. osztályban a tizedik helyen áll jelenleg.

Az ifik két gólos győzelemről kaptak ki nagy arányban. A devecseri gólokat Forgács Alex a 8. és a 28. percben szerezte. A végeredmény 6:2 lett a tapolcaiaknak. A fiatalok a hatodik helyen állnak a tabellán.

Női csapatunk szombaton ismét Gyulafirátóton voltak. A korábbi tornán, amit itt tartottak, most is pontokkal távoztak lányaink. A „hagyományokhoz” híven gól nélküli döntetlen a végeredmény a PELC és a Gyulafirátót ellen.

Megyei férfi I. osztály:

Tapolca - Devecser                         3:3 (1:1)

utánpótlás:                        6:2  (1:2)

Megyei női bajnokság:

PELC-Nyárád - Devecser               0:0 (0:0)

Gyulafirátót - Devecser                0:0 (0:0)

Magyarpolányban játszott U16-os csapatunk, akik több gólos győzelmet arattak a hazaiak ellen. Gólszerzőink: Forgács Dominik (1), Orsós Sebastian (1), Boros Krisztófer (1), Bogdán Rajmond (3) és Boros Szebasztián (4)

U14-eseink Devecserben játszottak szeptember végén Tótvázsony ellen. Fiataljaink izgalmassá tették a mérkőzést, mivel két gólos vezetés ellenére vendég előnnyel mentek be az öltözőbe a szünetben. A második félidőben sikerült ismét gólokkal megörvendeztetni a közönséget. Vaspöri Kevin és Steigler Kevin 2-2 találattal járult hozzá a győzelemhez.

Megyei U16 Nyugat

Magyarpolány - Devecser            4:10 (2:6)

Megyei U14 Nyugat

Devecser - Tótvázsony   4:3 (2:3)

A hölgyek Devecserben fejezik be az idei bajnokság őszi szezonját. Szurkoljunk minél többen városunk csapatáért!