Győzelmet érdemeltek

Létrehozás: 2022. May. 16. - 15:23

A felnőtt férfi csapatunk a Vehir.hu Megyei Kupa legjobb négy csapata között a Pétet kapta meg a sorsolás útján. A május 18-i mérkőzést idegenben játssza a Szapri. Az U16-os csapatunk Herend ellen, U14-eseink a Bajnok DSE-vel szemben tudott győzni.

A megyei férfi I. osztályban gólzáporos mérkőzések voltak a 28. fordulóban. A Magyarpolány kilencet kapott a bajnokság élén álló Úrkúttól, Gyulafirátót pedig nyolcat a Tihanytól. Sajnos a Szentantalfa visszavágott a devecserieknek a kupában elszenvedett vereségért. A félidőben már négy gólos volt az előny, az ellenfelünk pedig a második félidőben is növelte az előnyét.  Hét gól után érkezett a devecseri szépítő találat, Keller Tamás jóvoltából.

Az U19-es csapatunk szerzett egyedül pontot, akik két gólos hátrányból hozták ki a meccset döntetlenre. A devecseri gólszerzők Juhász Gergő és Keringer Máté voltak.

Megyei I. osztály:

Szentantalfa – Devecser               7:1 (4:0)

utánpótlás:                       2:2 (2:1)

A hölgyek hazai pályán fogadták a fűzfői alakulatot a megyei bajnokságban. A tét nem volt kicsi, a harmadik hely került elérhető közelségben, ha nyernek a vendégek ellen. A gól Nagy Rebeka és Horváth lábában is benne volt, a mérkőzés első félidei látványa és helyzetei alapján akár 5:0 is lehetett volna Devecser részére. A vendégek egy védelmi hibának köszönhetően szerezték meg a vezetést, ami erőt adott nekik a második, sorsdöntő találathoz.