Három pont Péten

Létrehozás: 2022. Nov. 07. - 10:58

A bajnokság 11. fordulójában a devecseriek szabadnaposak voltak és a hosszú pihenő után győzelemmel tértek vissza.

Sípos Felícián mesterhármasával győzött csapatunk a megyei I. osztályban. A devecseri csatár már a 3. és a 9. percben gólt lőtt a pétieknek. A vendéglátók a 13. percben szépítettek, de a félidő végén egy gólos előnnyel mehettek az öltözőbe fiaink.

Az 58. percben kiegyenlítettek a pétiek, majd a 62. percben Móger Balázs kiállításával a devecseriek tíz emberrel játszottak tovább.  A létszám a 74. percben egyenlítődött ki, mivel a hazaiak közül is kiállítottak egy játékost, de ekkor már a Spari vezetett, Sípos Felícián találatával. A végeredmény 2:3, a három pont a Devecseré lett.

Az utánpótlás 5:0-s győzelmet aratott Péten. Gólszerzőink: Tóth Balázs (1’, 19’ és 60’), Forgács Dominik (22’) és Farkas Máté (31’).

Megyei férfi I. osztály:

Pét - Devecser                                 2:3 (1:2)

utánpótlás:                        5:0  (4:0)

Az U16-os csapatunk Úrkúton vereséget szenvedett, a következő fordulóban hazai pályán Sümeg ellen játszanak.

Megyei U16 Nyugat

Úrkút - Devecser                             5:0 (2:0)

November 9-én Fűzfőn játszik a devecseri csapat: a 11. forduló mérkőzését pótolják be a csapatok.