Nem sikerül hazai pályán győzni

Létrehozás: 2022. Sep. 26. - 11:26

A bajnokság második helyén álló Tihanyt fogadta szeptember utolsó vasárnapján a devecseri alakulat, a hölgyek Nyárádon játszottak.

Nem sikerült a megyei I. osztályú bajnokság hatodik fordulójában a devecserieknek nyerni hazai pályám. Papírforma eredmény lett a mérkőzés lefújása után, három pont Tihanynak, amit három találattal értek el a vendégek.

Csapatunk a bajnokság hetedik helyén áll.

Az utánpótlásunk győztesen hagyta el a pályát Tihany ellen. A félidei döntetlen állás a második játékrész után már sima 4:1-es győzelemre változott. A devecseri gólszerzők: Tóth Balázs 15’, valamint 64’, Juhász Gergő 54’ és Orsós Benjamin 56’. A fiatalok a tabella ötödik helyén vannak.

Női csapatunk vasárnap Nyárádon szerepelt. A PELC ellen már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. A gyulafirátótiak öt góllal nyertek a lányaink ellen.

Megyei férfi I. osztály:

Devecser - Tihany                           0:3 (0:1)

utánpótlás:                        4:1  (1:1)

Megyei női bajnokság:

PELC-Nyárád - Devecser               3:0 (3:0)

Gyulafirátót - Devecser                5:0 (1:0)

Az U16-os csapatunk Forgács Dominik és Orsós Sebastian góljai ellenére nem nyert Ugod ellen. A vendégek hatot rúgtak a devecseri kapuba. Az utolsó ugodi találat öngól volt a 89. percben. U14-eseink szabadnaposok voltak.