Nem sikerült a tavaszi nyitány

Létrehozás: 2023. Feb. 27. - 15:37

Elkezdődött a tavaszi bajnokság a megyei I. osztályban. A fiúknak Sümegen kellett folytatni az őszi időszak sikereit.

A devecseri kispad rövidre sikerült a hétvégi bajnokin: Móger Balázs mellett az edző, Cserna Róbert foglalt csak helyet rajt. A sümegiek ugyanakkor négy alkalommal is tudtak frissíteni a játékosállományon a mérkőzés során.

A vendéglátók a 9. percben szerezték meg a vezetést, ami után csak a második félidőben, az 52., 62. és a 68. percben tudták növelni az előnyüket.

Az U19-es alakulatok három ponttal távozott Sümegről. Igaz, az ellenfél a 9. percben megszerezte a vezetést, de a következő játékrészben Orsós Benjamin és Forgács Dominik góljaival megszerezték a győzelmet a fiúk.