Véget értek a bajnokságok

Létrehozás: 2022. Jun. 08. - 08:41

Befejeződtek a megyei bajnokságok a hétvégén. A férfiaknak még egy elhalasztott, félbeszakadt mérkőzés várt május végén Fűzfőn.

A hónap utolsó napján a devecseriek gólzáporos meccsel zárták a szezont. A végeredmény 7:7 lett. A félidőben a vendéglátók vezettek, sőt az állás hét gólos előnyt is mutatott. Végül sikerült a Szparinak kiegyenlítenie. A devecseri gólszerzők: Keller Tamás (9’, 24’), Sáringer Dávid (45’, 65’, 67’) és Venczel Patrik (57’,79’).

Megyei I. osztály:

Fűzfő – Devecser             7:7 (5:3)

A női bajnokságban is Fűzfő volt az utolsó ellenfél. A szezon végére megfogyatkoztak a lányok, mivel hárman is gyermeket várnak. Van, aki elköltözött és volt, aki sérülés miatt nem tudott játszani. A hölgyek így is döntetlent játszottak az utolsó mérkőzésükön.

Megyei női bajnokság:

Devecser – Gyulafirátót               0:0 (0:0)

A tíz csapatos U16-os utánpótlás bajnokságban a negyedik, U14-ben az ötödik helyen végzett a devecseri csapat.

Fotó: Iványi Gitta