Értékes pontok

Létrehozás: 2022. Oct. 10. - 10:59

Szombat, illetve vasárnap délelőtt játszottak csapataink hazai pályán a felsőbb osztályokban, ahol értékes pontokkal térhettek vissza az öltözőbe.

Devecserbe érkezett a Gyulafirátót a megyei I. osztályban. Az első gólig a 11. percig kellett várni, Sáringer Dávidnak köszönhetően a hazaiak megszerezték a vezetést. A folytatás azonban nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna látni: a vendégek a 34. percben kiegyenlítettek, a 63. percben megszerezték a vezetést Farkas Martinnak köszönhetően. A 78. perctől kezdve a devecseriek csak tíz emberrel játszottak tovább, mivel Király Lajos piros lappal a „zsebében” az öltözőbe távozott.

Szerencsére Hauser Tibor sem adta fel a küzdelmeket, neki köszönhetően a 86. és a 89. percben szerzett góljaival megfordította az eredményt, így Devecser itthon tartotta a három pontot.

Devecser a megyei I. osztályban a hatodik helyen áll jelenleg.

Utánpótlásunk délben kezdte el a mérkőzését. Az ebédhez Orsós Benjamin a 9., Forgács Alex a 18.  percben szolgáltatta a gólokat. Csapatunk ennek ellenére kikapott a Gyulafirátót ellen, hiába vezettek kettő góllal.

Női csapatunk vasárnap Devecserben zárta az őszi szezont. A háromcsapatos tornán Pápa ellen egy góllal kaptak ki, de Gyulafirátóttal szemben döntetlent értek el.

Megyei férfi I. osztály:

Devecser - Gyulafirátót                 3:2 (1:2)

utánpótlás:                        2:4  (2:1)

Megyei női bajnokság:

PELC-Nyárád - Devecser               1:0 (0:0)

Gyulafirátót - Devecser                0:0 (0:0)

Herendet fogadta U16-os csapatunk, akik 24 gólos győzelemmel nem bizonyultak kedves vendéglátónak.

U14-eseink Ugodon léptek pályára, ahol 12 gólt lőttek a hazaiak kapujába.