Győzelem Magyarpolány ellen

Létrehozás: 2023. Mar. 07. - 11:07

A megyei I. osztályú bajnokságban március első hétvégéjén Magyarpolányt várták a devecseriek. A fiúknak a sümegi túra után kellett megmutatniuk, hogy csak botlás volt az idegenbeli vereség.

A Spari jó vendéglátónak bizonyult a mérkőzés elején, hiszen a polányiak a 15. percben már vezettek Polt Péter góljának köszönhetően. A válaszra öt percet kellett csak várni, mert Keller Tamás kiegyenlített.

A félidőben 1:1-es döntetlennel mentek az öltőzőbe a csapatok.

A polányiak nem adták fel a küzdelmet, és ennek eredményeként a 47. percben Vass Máté ismét megszerezte a vezetést a vendégeknek. A második játékrészben később beindult a devecseri gólhenger: Keller Tamás ismét a polányiak kapujába talált a 64. percben. Ezt a gólt folytatta Korpos Attila a 67. és a 70. percben találataival.

A Spari 4:2-es győzelemmel hagyta el a hazai pályát.

A devecseri csapat a tabellán, a nyolcadik helyen foglalnak helyet a forduló után, de a fiúkra nehéz mérkőzés vár március 11-én Úrkúton.